Představujeme se:

Představujeme se

O NAŠEM KLUBU

Jsme nový klub propojující tři lední sporty - hokej, krasobruslení a synchronizované bruslení. 

Naším domovským stadionem je Merkur Ice Aréna v Říčanech a fungujeme přímo pod záštitou jeho majitele, Martina Altrichtera.  Trenér

Jana Zychová

je několikanásobnou mistryní republiky v synchronizovaném bruslení. V dubnu roku 2019 ukončila svou bruslařskou kariéru účastí na mistrovství světa v Helsinkách, kde se svým mateřským týmem Olympia obsadila třinácté místo. Trenérskou dráhu nastoupila v roce 2009 a od roku 2013 je majitelkou licence C. Na říčanském stadionu se bude věnovat především dětem z oddílu synchronizovaného bruslení a zdokonalování bruslařských technik hokejistů. 


jana.zych@seznam.cz

Trenér

Melissa Mišejková

Na led poprvé vstoupila, když ji byly čtyři roky a dvanáct let se věnovala sólovému bruslení. Mezi její úspěchy patří druhé a třetí místo žebříčku České republiky a druhé místo v evropském kritériu. Od roku 2012 se věnuje synchronizovanému bruslení. Čtyři roky bruslila za tým Kometa a následně přestoupila do týmu Olympia, se kterým dvakrát startovala na mistrovství světa ve Stockholmu a v Helsinkách. Melissa patří mezi trenérky, které se krasobruslení stále aktivně věnují.Trenér

Jana Ksandrová

Jana je naši nejzkušenější trenérkou. Na bruslích stála poprvé ve čtyřech letech a již v šesti byla vybrána do tréninkového střediska mládeže. Od dvanácti let bruslila ve středisku vrcholového sportu. Mezi její největší úspěchy patří získání juniorského titulu mistryně Československé republiky v sezóně 1979/1980. Po ukončení závodní kariéry působila šest let v evropské lední revue Holiday on Ice a po té jako trenérka v severní Itálii, Německu a České republice. K trénování ji opravňuje druhá trenérská třída, licence B. 


Trenér

Aneta Nováková

Bruslařské začátky prožívala Aneta v Českých Budějovicích. Od kategorie mladších žaček startovala každoročně na MČR, ze kterého si jednou odvezla krásné 3. místo. Několik let trénovala pod taktovkou Petra Starce, stejně jako současní reprezentanti ČR - sourozenci Březinovi. Svou krasobruslařskou kariéru ukončila ve 22 letech, kdy se přestěhovala do Prahy za účelem studia VŠTVS. Trénování dětí se začala věnovat již v Českých Budějovicích, kde se svými svěřenci zaznamenala první úspěchy. Po přesunu do Prahy působila rok na Akademii Tomáše Vernera a nyní ji rádi vidíme mezi našimi trenéry. Kromě trénování krasobruslení se věnuje také zdokonalování bruslařské techniky hokejistů. Její heslo zní: "Dělej vše srdcem, s odhodláním, úsměvem a vše se ti v dobrém vrátí".


Trenér

Adéla Trávníčková


Sólovému krasobruslení se věnovala od 5 ti let pod vedením paní Kateřiny Kamberské za krasobruslařský klub USK Praha. Poté se stala členkou souboru Dětské lední revue, s níž vystupovala v ČR i v zahraničí. V 16ti letech vstoupila do skupiny synchronizovaného bruslení, do týmu Olympia USK Praha, s níž se stala několinásobnou mistryní a vícemistryní ČR. Dvakrát úspěšně reprezentovala ČR na Mistroství světa v synchronizovaném bruslení, a to v Kanadě a Maďarsku. Z počátku působila jako trenérka začínajících hokejistů a krasobruslařů v Letňanech. Již 14. rokem působí jako jedna z trenérek úspěšného týmu skupiny synchronizovaného bruslení Kometa USK Praha.