Představujeme se:

Představujeme se

O NAŠEM KLUBU

Jsme klub založený v roce 2019 a naší snahou je naučit bruslit každého, kdo se nadchne pro lední sporty.

Trénujeme děti i dospělé, hobby bruslaře i závodníky a věnujeme se krasobruslení i zdokonalování techniky bruslení pro hokejisty.

Naším domovským stadionem je Merkur Ice Aréna v Říčanech a fungujeme přímo pod záštitou jeho majitele, Martina Altrichtera.  Trenér

Jana Zychová

je několikanásobnou mistryní republiky v synchronizovaném bruslení. V dubnu roku 2019 ukončila svou bruslařskou kariéru účastí na mistrovství světa v Helsinkách, kde se svým mateřským týmem Olympia obsadila třinácté místo. Trenérskou dráhu nastoupila v roce 2009 a od roku 2013 je majitelkou licence C. V našem oddílu působí jako trenérka napříč všemi kategoriemi a na starosti má administrativní stránku jeho fungování.


jana.zych@seznam.cz

Trenér

Melissa Mišejková

Na led poprvé vstoupila, když ji byly čtyři roky a dvanáct let se věnovala sólovému bruslení. Mezi její úspěchy patří druhé a třetí místo žebříčku České republiky a druhé místo v evropském kritériu. Od roku 2012 se věnuje synchronizovanému bruslení. Čtyři roky bruslila za tým Kometa a následně přestoupila do týmu Olympia, se kterým dvakrát startovala na mistrovství světa ve Stockholmu a v Helsinkách. Melissa patří mezi trenérky, které se krasobruslení stále aktivně věnují.Trenér

Jana Ksandrová

Jana je naši nejzkušenější trenérkou. Na bruslích stála poprvé ve čtyřech letech a již v šesti byla vybrána do tréninkového střediska mládeže. Od dvanácti let bruslila ve středisku vrcholového sportu. Mezi její největší úspěchy patří získání juniorského titulu mistryně Československé republiky v sezóně 1979/1980. Po ukončení závodní kariéry působila šest let v evropské lední revue Holiday on Ice a po té jako trenérka v severní Itálii, Německu a České republice. K trénování ji opravňuje druhá trenérská třída, licence B. 


Trenér

Aneta Nováková

Bruslařské začátky prožívala Aneta v Českých Budějovicích. Od kategorie mladších žaček startovala každoročně na MČR, ze kterého si jednou odvezla krásné 3. místo. Několik let trénovala pod taktovkou Petra Starce, stejně jako současní reprezentanti Čr - sourozenci Březinovi. Svou krasobruslařskou kariéru ukončila ve 22 letech, kdy se přestěhovala do Prahy za účelem studia VŠTVS. Trénování dětí se začala věnovat již v Českých Budějovicích, kde se svými svěřenci zaznamenala první úspěchy. Po přesunu do Prahy působila rok na Akademii Tomáše Vernera a nyní ji rádi vidíme mezi našimi trenéry. Kromě trénování krasobruslení se věnuje také zdokonalování bruslařské techniky hokejistů. Její heslo zní: "Dělej vše srdcem, s odhodláním, úsměvem a vše se ti v dobrém vrátí".


Trenér

Adéla Beránková

Sólovému krasobruslení se začala věnovat ve čtyřech letech v krasobruslařském klubu USK Praha, kde aktivně trénovala až do svých 17ti let. Mezi její úspěchy patří první místo v žebříčku České republiky a páté místo na MČR, kterého se každoročně účastnila až do konce své kariéry. Ihned po skončení své krasobruslařské kariéry se začala profesně věnovat trénování dětí v krasobruslení a zároveň i v gymnastice. V současnosti je Adéla držitelkou 2. trenérské třídy - licence B.